Site Loading

Firma SACRUM jest pracownią brązowniczą produkująca wyroby bądź części wyposażenia kościelnego. Każdy kto zetknął się z tym tematem, wie, jak żmudna i trudna jest taka praca. Mimo to proponują oni prawdziwe dzieła sztuki, które wykonane są z wielką dbałością o szczegóły i zachwycają swoim kunsztem.

Drzewce - zastosowanie ich w KościelePracownicy tej firmy to profesjonaliści – biegle znający temat zdobnictwa kościelnego. Gwarantują oni rzetelnie i kompetentnie wykonaną pracę. Realizują własne pomysły, bądź te przygotowane przez klientów. Można zamówić wszystkie przedmioty, które używane są w kościele, między innymi: monstrancje, puszki, pateny, kielichy i całą masę innych. SACRUM proponuje nam również elementy do urządzeń kościelnych.

Jednym z nich są drzewce do sztandarów – do kupienia w sklepie Sacrum. Są to specjalne drążki,zakończone głowicą, na których umieszczany jest materiał o wybranym wzorze lub kolorze. Wynika to z wiekowej tradycji. Tak samo w przypadku chorągwi. Drzewce są elementem składowym sztandarów szkolnych, łowieckich, religijnych, związkowych, partyjnych, różnych instytucji, fundacji i osób prywatnych. SACRUM produkuje drzewce według własnych wzorów oraz tych powierzonych przez klienta. Są gotowi wykonać najbardziej wyjątkowy i niebanalny projekt drzewca do sztandaru.
Oprócz nich wyróżniamy także: drzewce do chorągwi oraz drzewce do baldachimów. Baldachim odgrywa dużą rolę w kościele. Wielokrotnie używany jest przy ołtarzu oraz podczas różnych procesji. W jego skład wchodzą cztery tyki oraz materiał. Warto dopilnować, aby prezentowały się godnie.Pracownia brązownicza oferuje wiele rodzajów drzewców. Różniących się między sobą wzorem, strukturom, czy wykończeniem. Produkowane są z drewna oraz metali. Proponują drzewce jasnobrązowe, bądź ciemnobrązowe. Elementy metalowe są srebrne lub złote.

Close