Site Loading

Jak często należy wykonywać zastrzyki z Melanotan II?

Jak często należy wykonywać zastrzyki z Melanotan II?

Dbanie o swój wygląd oraz o urodę w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne i absorbuje uwagę niemalże każdej kobiety. Niewątpliwie to o czym marzy każda kobieta to piękna opalenizna. Najlepszym sposobem na jej uzyskanie to niewątpliwie Melanotan II.

Czym jest Melanotan II?

Melanotan II to nowy, unikatowy środek, który zapewni ci piękną, naturalnie wyglądającą opaleniznę na cały rok. Wiele kobiet nieustannie próbuje starych niesprawdzonych, a dodatkowo niesprawdzonych metod na uzyskanie opalenizny: solarium, samoopalacze czy opalanie natryskowe to metody, które trzeba na zawsze porzucić. Melanotan II to środek do opalania, który należy wstrzyknąć za pomocą strzykawki, efekt jest dużo szybszy i wydajniejszy niż w przypadku starych, nieskutecznych środków samoopalających. Jest to również metoda całkowicie bezpieczna dla naszych klientów, stała się ona ogromnym hitem w Stanach Zjednoczonych.

Jak często należy wykonywać zastrzyki z Melanotan II?

Wykonywanie zastrzyków z Melanotan II jest bardzo prostą oraz intuicyjną czynnością, której można się nauczyć bardzo szybko. Więcej o sposobie użycia Melanotanu II możecie dowiedzieć się TUTAJ. Bardzo często i zresztą słusznie nasi klienci pytają się nas jak często należy wykonywać zastrzyki z Melanotan II? Na początku przyjmowania naszego środka należy pozwolić swojemu organizmowi przyzwyczaić się do stosowania Melanotanu II. Nowi użytkownicy powinni wstrzykiwać jedynie  połowę  zalecanej dawki co drugi dzień do momentu aż zastosowane zostaną 4 dawki.

W dalszej fazie używania naszego produktu można stosować już pełną dawkę oraz wstrzykiwać ją co drugi dzień. Następnie kiedy twoja skóra zacznie przyjmować piękny, oczekiwany przez ciebie kolor musisz zmniejszyć użycie do jednej dawki w tygodniu. Gwarantujemy, będziesz zachwycona. Grono twoich adoratorów wzrośnie, wszyscy będą podziwiać twoje piękno, a to wszystko dzięki używaniu Melanotanu II.

Efekt przyjdzie błyskawicznie

Wiele tradycyjnych środków na opalanie powoduje, że masz dosyć czekania na opaleniznę. Kiedy w końcu po kilku miesiącach się jej doczekasz, jest ona najczęściej niezadowalająca i niestała. Z Melanotanem II jest zupełnie inaczej, efektów możecie się spodziewać już między pierwszym a trzecim tygodniem cyklu zażywania. Pamiętajcie również o stosowaniu środka zgodnie z instrukcją, efekt opalania zależy także od rodzaju twojej skóry. Dlatego wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom. Jeśli masz to szczęście, że  opalasz się  szybko to zalecamy tobie 20mg Melanotan II zestaw startowy, jeżeli jednak potrzebujesz więcej czasu na uzyskanie opalenizny to mamy dla ciebie 30mg Melanotan II zestaw startowy.

Pamiętaj, z Melanotanem II opalisz się szybko, a przede wszystkim zdrowo i bezpiecznie, w przeciwieństwie do innych „metod”.

Close