Site Loading

Optymalizacja kosztów personalnych – szkolenia

Optymalizacja kosztów personalnych – szkolenia

Szkolenia z zakresu optymalizacji kosztów personalnych są bardzo ważne w każdej firmie, dlatego też warto wysyłać na nie własnych pracowników, chociaż równie dobrze brać w nich udział może kadra kierownicza firmy. Takie szkolenia podnoszą kompetencje zawodowe danych osób, ale też uczą jakich narzędzi można używać, aby zmniejszyć koszty personalne, a więc np. jak zmniejszyć koszty stosunku pracy w najbardziej efektywny sposób. Dodatkowo zainteresowane osoby dowiedzą się wszystkich tajników związanych z podpisywaniem umów cywilnoprawnych, które są nieodłącznym elementem w każdej firmie. Można się w ten sposób dowiedzieć jak oszczędzać na takich umowach, jednocześnie nie łamiąc oczywiście obowiązującego na terenie Polski prawa. Poruszane są wszelkie kwestie związane z opodatkowaniem takich umów.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Szkolenia prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób, niosą za sobą bogatą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, którą warto posiąść, aby firma mogła się rozwijać. Na szkoleniach omawiane będą także kontrakty menadżerskie, opcja samozatrudnienia, czy też możliwość odbywania stażów, które będą w pełni finansowane przez urzędy pracy. Jak widać wyraźnie dzięki takim szkoleniom można w szybkim tempie nabyć szeroką wiedzę na temat optymalizacji kosztów personalnych, co na pewno wpłynie korzystnie na stan finansów w danej firmie, dlatego warto brać w nich udział regularnie. Dodatkowo zainteresowani dowiedzą się jak uelastycznić stosunek pracy, aby zmniejszyć potencjalne koszty zatrudnienia wśród swoich pracowników.

Dane szkolenia

Szkolenie z optymalizacji kosztów personalnych jest organizowane przez firmę GenWhy. Kurs jest prowadzony przez doświadczonego i wykwalifikowanego trenera – Krzysztof Kożuch. Koszt szkolenia to 1190zł za osobę, najbliższe szkolenie odbywa się w Poznaniu.

Close