Site Loading

Praca w Warszawie – zobacz najpopularniejsze oferty pracy!

Praca w Warszawie – zobacz najpopularniejsze oferty pracy!

Rynek pracy jest przepełniony różnymi ofertami pracy. Z tego powodu ciężko jest wyszukać te najciekawsze i najlepiej płatne. Warto wiec w trakcie poszukiwań skorzystać ze sprawdzonej witryny do wyszukiwania miejsc pracy.  Platforma https://pl.jobimi.com/praca oferuje dużą ilość miejsc pracy w Warszawie, o dobrych warunkach i wysokim wynagrodzeniu. 

Najciekawsze oferty pracy – Warszawa 

Programista PHP 

Praca na stanowisku opiera się na współpracy z międzynarodową firmą posiadającą filie w wielu krajach. Praca w tym przedsiębiorstwie skupia się na mediach i przedsięwzięciach cyfrowych. Pracownik chcący podjąć prace na tym stanowisku powinien posiadać co najmniej 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych. Wymagana jest znajomość Symfony, GIT, PHP oraz SQL. Praca oparta o międzynarodową działalność wymaga od pracownika znajomości języka angielskiego na poziomie B1.  

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie: wprowadzenie nowych funkcjonalności w aktualnych systemach CMS, Rozwój nowego systemu CMS oraz diagnozowanie i poprawianie błędów w serwisach. Płace na tym stanowisku oscylują między 12000-15000 złotych. 

Senior Fullstack Engineer 

Praca polega na tworzeniu produktów software dla globalnych klientów. Jest to m.in. rozbudowa platform e-commerce. Pracodawca wymaga od pracownika na to stanowisko minimum 4-letniego doświadczenia, dbałości o czystość kodu oraz znajomości React js. Oferowane wynagrodzenie to przedział 24000-29000 zł. Praca odbywa się w nieuregulowanych godzinach pracy. 

Kierownik budowy 

Praca oferowana jest w firmie zajmującej się wykonywaniem robót związanych z zabezpieczeniem głębokich wykopów ścianką szczelną z grodzić stalowych. Do pomocy oddane są pale wiercone i kolumny jet-grouting.  Osoba na tym stanowisku posiada następujące obowiązki: nadzór i organizowanie budowy, kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę, realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy i pozyskanie i negocjowanie warunków z podwykonawcami. 

By podjąć prace na tym stanowisku, pracodawca wymaga ukończenia szkoły o profilu budowlanym, Trzyletniego doświadczenia, uprawnieni do kierowania budowami oraz znajomości zasad bezpieczeństwa. Firma zapewnia zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz wiele benefitów. 

Konsultant ds. Wsparcia Placówek Franczyzowych 

Praca w Warszawie na tym stanowisku polega na koordynacji otwierania i zamykania placówek franczyzowych, wsparcia w zakresie systemów bankowych dla pracowników placówek franczyzowych, wstępne wdrażanie nowych pracowników, przygotowywanie procedur w zakresie funkcjonowania sieci franczyzowej. Wymagane na tym stanowisku jest doświadczenie, umiejętność prowadzenia wielu projektów naraz, znajomość branży finansowej, wiedza z zakresu działalności gospodarczej oraz zaawansowana znajomość języka angielskiego. 

Planista zakupów 

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należy realizacja zleceń dla dostawców, monitorowanie współpracy z dostawcami, wdrażania i wycofywanie materiałów, rozwiązywanie problemów z dostawcami. Pracując na tym stanowisku, musimy wykazywać się dobrą znajomością języka angielskiego, pakietu MS Office oraz systemy SAP.  Dobrze jest posiadać również umiejętności analityczne i planistyczne. 

Close