Site Loading

Przegląd oferty wód mineralnych przedsiębiorstwa Żywiec Zdrój

Przegląd oferty wód mineralnych przedsiębiorstwa Żywiec Zdrój

Pierwsza woda mineralna marki Żywiec Zdrój opuściła taśmę produkcyjną dokładnie 27 lat temu. Od tego czasu stała się najpopularniejszą, najczęściej wybieraną ze sklepowych półek wodą butelkowaną. Rynek wody mineralnej w Polsce stale rośnie. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że codziennie należy wypijać ok. 2 litrów i świadomie próbuje dbać o swoje zdrowie. Woda przeznaczona do butelkowania zachowuje swój naturalny skład chemiczny i mikrobiologiczny – dlatego jest lepsza dla zdrowia, niż woda wodociągowa. Żywiec Zdrój oferuje produkty najwyższej możliwej jakości, przeznaczone także dla najbardziej wrażliwych odbiorców – niemowląt i kobiet w ciąży. Jakie produkty warte uwagi można znaleźć w ofercie tej firmy?

Wody niegazowane

Woda niegazowana pochodzi z Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Dzięki naturalnie występującym składnikom mineralnym nadaje się dla osób z każdej grupy wiekowej, bez względu na stan zdrowia. Dostępna jest w butelkach różnych rozmiarów – 0.5l, 0.7l, 1.5l, 1.75l. Warto też zwrócić uwagę na typowo rodzinne, 5 litrowe opakowanie. Dodatkowo jest ono w 100% ekologiczne – wykonane z plastiku pozyskanego dzięki recyklingowi butelek.

Wody Gazowane

Dostępne są w trzech wariantach:

  • Lekko gazowana – delikatna woda źródlana, z subtelnymi bąbelkami. Smaczna i orzeźwiająca, idealna dla osób, które szukają odmiany od zwykłej wody, lecz zwykły gaz jest dla nich nieodpowiedni. Design opakowania jest również delikatny – w jasnych błękitno-szarych barwach.
  • Mocno gazowana – dobry produkt gwarantujący orzeźwienie i nawodnienie z dodatkiem mocnych bąbelków.
  • Żywiec Zdrój w szklanej butelce – gazowana woda, do której produkcji nie użyto plastiku.

Wody dla dzieci

Żywiec Zdrój przygotował także serię wód specjalnie przeznaczonych dla najmłodszych konsumentów. Picie ułatwią butelki z dziubkiem, dodatkową zachęcą dzieci do picia, wesołymi grafikami na butelkach. Dostępne są serie przyozdobione postaciami z bajek – m.in. z Krainy Lodu, czy Minionków. Wybrać można także wody smakowe – z naturalnymi aromatami.

Wody owocowe

Dla osób, które chcą poprawić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze, ale niekoniecznie przepadają za smakiem zwykłej wody mineralnej, przygotowano linię produktów owocowych. Dostępne są:

  • wody owocowe
  • wody owocowe – zero cukru
  • mocny gaz i nutka smaku
  • Żywiec Zdrój essence
  • Żywiec Zdrój sparkles
  • Ice Tea

Wszystkie z nich mają dobry skład, złożony z naturalnych składników. Odznaczają się również niską, bądź zerową kalorycznością. Są kompromisem pomiędzy najzdrowszą wodą źródlaną, a pysznymi napojami owocowymi.

Top 3 firmy oferujące wodę mineralną Żywiec Zdrój:

Close