Site Loading

TOP 3 akcesoria GSM do smartfonów

TOP 3 akcesoria GSM do smartfonów

Chyba nikt nie wyobraża sobie w dzisiejszych czasach chodź dnia bez sięgnięcia do telefonu komórkowego. Tak małe i wydawało by się proste urządzenie jest swoistym centrum rozrywki, informacji, narzędziem pracy, a także dla wielu profesjonalnym aparatem dzięki któremu każdy wyjazd czy zabawna sytuacja która nam się trafia zostanie uwieczniona dzięki tylko jednemu kliknięciu w ekran aparatu. Era Smartfonów na dobre zagościła w naszych czasach i nic dziwnego że na rynku pojawiają się dziesiątki nowych modeli rocznie, różniące się wyglądem, specyfikacją techniczną ale także paletą gadżetów które możemy do nich dodatkowo dokupić. W tym teksie postaram się przedstawić trzy takie gadżety które nie tylko ułatwią użytkowanie waszego małego komputera, ale także zapewnią mu bezpieczeństwo dzięki któremu posłuży on wam przez długie lata.

Etui ochronne na telefon

Pierwszym z takich gadżetów jest oczywiście etui ochronne na smartfona. Jest to niezbędny gadżet w dzisiejszych czasach gdyż era telefonów którymi można było grać w piłkę nożną przeminęła i teraz, nawet najmniejsze uderzenie może spowodować poważne uszkodzenia naszego telefonu, którego naprawa nie rzadko wynosić może tyle co kupno nowego telefonu. Do wyboru mamy pełną paletę etui ochronnych. Najtańszymi są te które chronią tylko tył smartfonu. Stworzone z plastiku, tworzywa sztucznego lub nawet drewna, w przypadku upadku przejmują na siebie część siły uderzenia przez co szansa na przetrwanie bez uszkodzeń naszego telefonu jest dużo większa. Nie chronią one jednak aparatu w stu procentach. Telefon który spadnie na ekran, który jest nie chroniony może zostać uszkodzony, a wymiana pękniętego wyświetlacza to bardzo duży koszt. Istnieją również pokrowce z klapką które chronią telefon od przodu i od tyłu. Telefon taki jest zabezpieczony przez zarysowaniem, ale i upadek na ekran będzie w jego wypadku dużo mniej niebezpieczny. Przedział cen jest bardzo zróżnicowany i waha się nawet od kilku złotych do kilku tysięcy w przypadku etui spersonalizowanych. Jednak pokrowiec za około 100 zł powinien z dość dobry sposób zabezpieczyć nasz telefon przez niechcianymi sytuacjami, które zagrażają jego funkcjonowaniu

Powerbank

Innym bardzo popularnym gadżetem który w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej potrzebny zwykłemu użytkownikowi, jest powerbank. Niestety obecne modele telefonów nie posiadają wymiennych baterii tak jak miały to starsze telefony przez co groźba rozładowania się telefonu w przypadku gdy jest on nam wyjątkowo potrzebny jest bardzo duża. Gdy nie mamy pod ręką kabla ani gniazdka nasze życie może uratować właśnie powerbank, który jest swego rodzaju baterią dzięki której nasz telefon podziała jeszcze przez nawet kilka godzin. Ceny power banków zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych i są zależne od pojemności, ale za średnio 100 zł możemy zdobyć powerbank który pozwoli naładować przeciętny telefon do pełnej baterii.

SmartWatch

Trzecim gadżetem który staje się niezwykle popularny w dzisiejszych czasach jest smarthwatch. Połączenie zwykłego zegarka z funkcjami smartfonu dzięki któremu praca stanie się jeszcze łatwiejsza. Możemy na nim odbierać wiadomości tekstowe, odbierać połączenia, słuchać muzyki, a nawet w niektórych wypadkach robić nim zdjęcia. Posiada również jedną ważną funkcję która sprawia że staje się niezwykle popularny. Tą funkcją jest monitorowanie aktywności fizycznej. Przez pomiar pulsu, ilości kroków i czasu ćwiczeń, smartwatch określi nam nasze dzienne spalanie kaloryczne, przypomni o konieczności ruchu po dłuższej pracy przy komputerze, a nawet poinformuje czy wypiliśmy odpowiednią ilość wody w ciągu dnia. Jest to bardzo przydatny gadżet dla ludzi pracujących, ale i osób które dbają o swoją formę fizyczną. Ceny w zależności od modelu i posiadanych przez niego funkcji wahają się od 100 zł do nawet 4 tysięcy złotych. Jednak już nawet za kilkaset złotych możemy zdobyć model który w pełni sprosta naszym wymaganiom.

Te trzy przedstawione gadżety to jedne z najpopularniejszych urządzeń do telefonów komórkowych w dzisiejszych czasach. Przy niewielkich już kwotach, urządzenia te ochronią nasz telefon, przedłużą czas jego działania, a nawet poszerzą jego funkcjonalność dając zupełnie nowe możliwości użytkowania. Każdy z tych gadżetów występuje w niezliczonych odmianach i tylko od nas zależy na jaki konkretnie model się zdecydujemy.

Close