Site Loading

Bardzo często w naszym życiu zdarzają się sytuacje, gdy potrzebujemy wynająć mieszkanie w miejscowości, w której będziemy pracować. Czasami również całe życie mieszkając w dużym mieście na blokowiskach, chcemy się stamtąd wyrwać i przeprowadzić do cichej dzielnicy, gdzie będziemy mogli żyć w spokoju. Wtedy możemy poszukać różnych ogłoszeń w internecie, gdzie oferowane są mieszkania na wynajem lub też na sprzedaż, gdy chcemy jakieś kupić. Poniżej przeczytasz o pięciu najlepszych mieszkaniach w Słupcu.

1. Mieszkanie 60,2 m2

Pierwsze Mieszkanie znajduje się w bloku na osiedlu Niepodległości 17 i jest to mieszkanie, które od początku mają pierwsi właściciele. Mieszkanie posiada aż 3 pokoje, kuchnię, łazienkę oraz toaletę. Jak zapewnia właściciel mieszkania okna zostały wymienione na nowoczesne PCV plastikowe około 3 lata temu. Do mieszkania uzyskujemy także dodatkowo piwnice, a samo mieszkanie znajduje się na parterze. Mieszkanie nie jest umeblowane, więc będziemy musieli pomyśleć o zakupie własnych mebli. Obecna cena tego mieszkania wynosi 230 000 zł.

2. Mieszkanie 3 pokoje 60m2

Mieszkanie to jak zapewnia właściciel zostało wyremontowane oraz jest całkowicie umeblowane. Zostały wyremontowane w nim wszystkie pokoje korytarz kuchnia oraz łazienka. Na podłodze znajdziemy panele podłogowe oraz płytki ceramiczne. W okolicy mamy do swojej dyspozycji bardzo blisko Szkołę Podstawową, szkołę muzyczną, przychodnię, szpital, kościół oraz markety spożywcze, więc jest to idealne miejsce do zamieszkania dla młodej rodziny. Cena, jaką musimy zapłacić za to mieszkanie wynosi 215 000 zł.

3. Mieszkanie czteropokojowe umeblowane

Kolejne mieszkanie posiada aż 4 pokoje i znajduje się w Słupcu przy ul. Kilińskiego. Oprócz czterech pokoi posiada także przedpokój, łazienkę, toaletę oraz kuchnię. Do mieszkania dodatkowo otrzymujemy dostęp do piwnicy, a także mieszkanie to posiada duży i przestronny balkon. Żeby zakupić to mieszkanie musimy wydać około 210 000 zł i w cenie mamy również mieszkanie umeblowane.

4. Trzypokojowe mieszkanie

Powierzchnia tego mieszkania wynosi 56,40 m2 i znajduje się na czwartym piętrze w bloku. Jak zapewnia właściciel mieszkanie jest bardzo przestronne oraz posiada duży salon, przez który możemy wyjść na balkon. Mieszkanie jest już umeblowane, więc nie będziemy musieli martwić się o zakup dodatkowych mebli, a dodatkowo w łazience znajdziemy kabinę prysznicową, pralkę oraz małą szafkę z lusterkiem. Mieszkanie jest po remoncie i posiada nowe plastikowe okna. Obecna cena wynosi 187 000 zł.

5. Mieszkanie na drugim piętrze

Ostatnim już mieszkaniem w Słupcu, które jest warte uwagi znajduje się na ul Traugutta. Mieszkanie zostało wykonane z cegły i zostało w pełni wyremontowane. A zostały tutaj wymienione stare rury, kaloryfery, podłogi, okna oraz instalacja elektryczna. Mamy tutaj wszystko, co ja mam potrzebne do codziennego życia, czyli lodówkę, pralkę, zmywarkę, mikrofalówkę czy też duży telewizor. Cena nie jest wysoka, bo wynosi zaledwie 165 000 zł.

Close